S úsměvem jde i účetnictví lépe

Odjakživa mám ráda čísla a řád, takže vybrat si tu správnou profesi pro mě nebylo nic těžkého.

Už od roku 2007 pomáhám firmám a živnostníkům s jejich účetnictvím jako externí účetní. I po těch letech mi tato práce stále přináší radost a bez ohledu na složitost případu ji vždy dělám s nadšením.

Baví mě totiž hledat řešení problémů, které mohou ostatním připadat na první pohled neřešitelné. Za svou profesní kariéru jsem účtovala pestrou škálou různých oborů – od lékařství a stavebnictví přes maloobchod, e-shopy, spolky až po cestovní ruch. Získala jsem díky tomu bohaté zkušenosti a přesvědčila jsem sama sebe i klienty, že pro mě nic není překážkou.

V uplynulém roce se mi se podařilo rozšířit tým, abychom vám mohli nabídnout služby nejen v oblasti finančního účetnictví, ale i mzdového účetnictví, zpracování daňového přiznání, controllingu účetnictví a další.
Dále nově pomáháme začínajícím podnikatelům s nastavením optimálního účetnictví prostřednictvím konzultací. Více o tom, co vše vám můžeme nabídnout, najdete v sekci Služby.

Víme, že pro mnoho lidí je účetnictví složité a často nepřehledné, proto vám nabízíme ochotný a přátelský přístup. Rychlou komunikaci bereme jako samozřejmost. Pokud potřebujete s účetnictvím pomoci, nemusíte už na nic čekat a rovnou se na nás obraťte. Rádi vám se vším pomůžeme. Kontakt na nás najdete tady.

Můj tým spolupracujících účetních

„Klidný, systémový a pozitivní účetní“

Finanční účetní

Školitel Helios Novision

Ing. Petr Hebelka

„Umím řešit problémy s nadhledem a okamžitě“

Mzdová účetní

Příspěvkové organizace 

Pavla Syřišťová, DiS.

„Spolehlivá, důsledná se smyslem pro humor“

Finanční účetní

Neziskové organizace

Pavla Havlásková

„Flexibilní, komunikativní s úsměvem na líci“

Finanční účetní

Neziskový organizace

Bc. Jana Picková